Výrobky

Díky zkušenostem ve řízení odpadů, Etuje schopna dodávat velký sortiment recyklovaných textilních výrobků. Zpracováváme více než 160 milionů liber odpadu ročně a zaručujeme že vše bude recyklováno.

Naše recyklované textilie zahrnuje odpad, hadry, ubrousky, kusy a zbytky. Specializujeme se na 100% bavlněný a bavlněný/polyesterový pletený barevný a bělený a další průmyslový textilní odpad všech druhů. Naši prodejci jsou připraveni vám pomoci najít ty druhy recyklovaného textilu a oblečení, které potřebujete.

Naše směsi Reclaimed Fiber (regenerované vlákno) jsou vyráběny z textilního odpadu, který byl tříděn podle typu vláken, rozpuštěn a smíšen. Pro specifické výkonnostní charakteristiky se často přidávají speciální vlákna nebo zpomalovače hoření. Vyrábíme regenerované tkaniny z postindustriálního textilního odpadu a můžeme s našimi zákazníky spolupracovat pro vytvoření jakýchkoliv druhů v souladu s jejich provozními procesy.

Kvalita oblečení

Vyvinuli jsme velmi selektivní produkt se zákazníky z východoevropských zemí, který nepřesahuje 1% registračních balíků, a to je jeden z důvodů, proč máme dobrou kvalitu.

Použité oblečení

Jsme hlavní dodavatel a velkoobchodník použitého oblečení po celém světě. Máme široký sortiment oděvu od použitých džínů až po letní a zimní oblečení pro muže, ženy a děti. Máme úžasnou kolekci oblečení pro celou rodinu. Všechny naše produkty jsou k dispozici pro export do Afriky, Asie, Evropy, Jižní Ameriky, Středního východu a celého světa. Nabízíme vynikající ceny. Naše dlouholeté zkušenosti nás odlišují od konkurentů.

Vlna a akryl

Velmi pečlivě vybíráme vlnu a akrylovou látku, třídíme je a stlačujeme do balíků 300 až 500 kg.

Veteš

Tento druh je určen pro průmysl. Třídění a export může být v průměrném balení od 300 do 500 kg. Mikiny, barevné polokošile, bílé polokošile, manšestr, flanel, ručníky, bílé oblečení, džíny, vlněné oblečení, syntetické a bavlněné svetry.
Materiál, který není vhodný pro export, je řezán, recyklován a použit na výrobu hadříků na sklo. Je dodáván do různých průmyslových odvětví v rámci země a na vývoz.

Recyklované textilie

ETG poskytuje celosvětový prodej recyklovaného textilu v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Specializujeme se na 100% bavlněné pletené výrobky a pletené výrobky z barevné a bělené bavlny/polyesteru.
Veteš
Odřezky
Zbytky
Příze
Zbytky odřezků
Zbytky textilních vláken

Regenerované vlákno.

Naše směsi Reclaimed Fiber (regenerované vlákno) jsou vyráběny z textilního odpadu, který byl tříděn podle typu vláken, rozpuštěn a smíšen v souladu s našim procesem zpracování. Pro specifické výkonnostní charakteristiky se často přidávají speciální vlákna nebo zpomalovače hoření. Vyrábíme jakoukoliv směs vláken z textilního odpadu a můžeme s našimi zákazníky spolupracovat pro vytvoření jakýchkoliv druhů v souladu s jejich provozními procesy. Máme hotová řešení pro různé technologie.
Přadné vlákno
Geotextilie
Netkané vlákno
Tkaniny pohlcující zvuk
Stavební tkaniny
Nábytkové tkaniny
Ložní prádlo
Textilní výplňový materiál
Automobilové tkaniny

This post is also available in: Angličtina