О společnosti

 

ETG je soukromá česká recyklační společnost, která sbírá, zpracovává, dodává a prodává textilii po celém světě.

Za účelem recyklace zajišťujeme sběr textilních materiálů na sběrných místech a v kontejnerech se souhlasem soukromých podniků a místních úřadů. Každé sběrné místo obsluhujeme řádně a profesionálně. Sbíráme také použité oblečení v charitativních střediskách v různých zemích.

Naše standardy

Prostředky na ochranu osobních údajů, místní správní úřady, agentury pro ochranu životního prostředí a středisko ochrany přírody. V posledním roce se podařilo získat podporu z Evropského fondu regionálních rozvojů. Snažíme se o spolupráci s místními orgány, které se snažíme dosáhnout naším společným cílem: vyřešit textilní odbyty s polygonovými a prominentními kulturami opakovaně.

Cíle

Je nesmírně důležité, aby textilní odpad byl recyklován, protože představuje zvláštní problémy na skládce. Syntetické výrobky (umělé vlákna) se nerozkládají. I když se výrobky z vlny rozkládají, produkují metan, který přispívá k globálnímu oteplování.

Světový vývoz

Vzhledem k tomu, že shromážděný oděv má vysoký standard je exportován po celém světě pro opětovné použití a recyklaci. Spolupracujeme s uznávanými společnostmi v Evropě, Africe, východní Evropě a Asii. Jsme připraveni komunikovat se zájemci o nákup použitého oblečení, protože neustále zvyšujeme rozsah sběru bez snížení kvality.

Kde nás najdete

Pokud ve Vaší oblasti neexistuje možnost recyklace textilií a myslíte si, že to bude prospěšné pro vaše společenství, kontaktujte nás.

ETG je společnost zabývající se zpracováním textilií a obuvi ve velkém na všech trzích po celém světě. Vyvážíme použité oblečení, boty a tašky do zemí Asie, Evropy, východní Evropy a dalších regionů.

Unikátní proces ETG umožňuje úplné zpracování textilního odpadu.

Jen fakta

Naše společnost sídlí v České republice. Jsme v Rybnu. Plocha závodu / skladu je 80 000 čtverečních stop. Vyvážíme více než 50 kontejnerů za měsíc a naši zkušení zaměstnanci třídí a vyhodnocují použité oblečení pro každou kategorii. Více než 50 druhů třídění po 10 000 000 kg. za měsíc.

Naše zásady

Postavili jsme naši společnost na základě jednoduchých principů dlouhodobé spolupráce se zákazníky, výborného obsluhování a kvality, vyvíjíme kvalitní výrobky a podporujeme jejich řádné obsluhování. Naším cílem je zajistit aby konečný produkt byl vynikající a neustále vyhovoval potřebám zákazníků.

This post is also available in: Angličtina